Ieškoti
  • Harmoninga diena

Įpročiai, savęs priėmimimas ir technika, kuri padėjo realizuoti svajones!

Atnaujinta: rgp 18


Kaip susikurti harmoningesnę savijautą?
Ar gyvenime atskleidi tikrąją save ir nėra ėjimo iš įsitempimo ar neužtikrintumo? Ar atrandi gilesnį ryšį su savimi ir svajonėmis, o galbūt, priešingai, tolsti? Prisimenu, kai seniai vėlyvą vasarą atskleidžiau pirmą kartą drąsiai pasiryžau atskleisti save , realizuoti svajonę ir leidau sau kalbėti gyvai be skaidrių ir plano bei nusprendžiau, kad pirmenybė bus autentiškam tikrumui. Tiek džiaugsmo ir buvo pati geriausia paskaita. Apie ką slapčia svajoji ir neleidi sau žengti žingsnio į priekį. Pabandyk atlikti užduotį. Vienoje pusėja sužymėmėk kuomet jauti drąsa, o kitoje pusėje priešingai. O dabar pastebėk,jog viskas yra tavo pasirinkimai. Ar nuspręsi daryti pokytį? Sprendimas, drąsos sukaupimas ir veiksmas turi daug proveržio galios.


Tikrumas realizuojant autentišką prigimtį gimsta tuomet, kai suvoki save, perpranti savo elgsenos modelius, charakterį, savo aistras ir bėgant dienai nuosekliai realizuoji savo talentus. Kai man reikėjo pastiprinimo, jog išsigryninusi ir pažinodama save realizuočiau tikslus, susikūriau pagal psichologijos medotikas „Įpročių dienoraštį /Harmoninga diena“. Jis – mano įrankis, kuris parodo, ką užrašau, nusprendžiu ir darau. Būtent užrašau ir darau.


Visko būna realizacijos proceso metu. Tačiau šis dienoraštis – vidinis dialogas su savimi. Jame išlieju mintis ir pakeliu vėl realizuoti tai, ką buvau anksčiau aprašiusi ir įvardijusi, kodėl man svarbu tam tikrus įpročius realizuoti. Svarbu išjausti savo tikrumą ir unikalumą. Mes visuomenėje vieni kitus lyginame, nes dažną augant tai išmokė daryti. Žavėdavausi moterimis ir norėdavau turėti tas nuostabias savybes – grakštumą šokant ar laisvumą kalbant prieš auditorijas. Pradėjau daryti sąrašus kas konkrečiai žavi, apie ką dažniausiai skaitau, tyrinėti ir pažinti giliau save. Kai gimė suvokimas ko noriu iš gyvenimo,išsigrįninau vertybes ir Ikigai, apsirašiau viziją, priėmiau save, pamilau savo unikalumą, ėmiau žavėtis savimi ir natūraliai spinduliuoti tikrumą.Peržiūrų: 3Komentarų: 0

Naujausi įrašai

Rodyti viską