Ieškoti
  • Harmoninga diena

Apie balanso suradimą dienose...

Atnaujinta: rgp 5


Ar turi kokybiškų pertraukų tarp darbų? Kiekviena kuriame autentišką harmoniją, kai į dienos ritmą šokį, knygą, įtraukiame dienoraščio pildymą, pasimėgavimą pokalbiu, muzika, suvokimais ir darbais.


Kiekvienos ritmas unikalus, o įsiklausydamos į save dieną pripildote žavesio ir pasimėgavimo. Kokie svarbiausi tavo harmoningo vakaro poilsio užsiėmimai? Tinkamas dienos apžvelgimas ir atpalaiduojančių vakaro ritualų atlikimas, minčių užrašymas į dienoraštį. Paįvairink kasdienybę įdomiomis savistabos užduotimis, pajusk laimės pliūpsnį. Rašymas mažina įtampą. Atsiduok rašymo žavesiui su tvirtu vedimu nuostabiame Harmoninga diena

dienoraštyje ar kituose.. Sukurk savo vakaro ramybės pasaką. Tai tavo geros nuotaikos paslaptis.

Harmoninga įkūrėja, Naratyvinės terapijos specialistė Aušra Vaitiekaitė sako „Nukreipiamos mintys į savo vidinį pasaulį, t. y.nuo šėlstančio pasaulio į savo ramybės oazę.Rašymas ramina, įžvalgos ir savirefleksijos gilesnės gimsta. “

Visuomet dienoje įmanoma rasti tarpą, kurį galime pripildyti džiaugsmą ir pasimėgavimą kuriančiais įpročiais. Tad kokį naują įprotį ugdysi šią vasarą? Įpročių dienoraštis puikus pagalbininkas , šį ypatingą dienoraštį sukūrė Aušra Vaitiekaitė. Harmoningesniu ritmu gyvenime. Surask pusiausvyrą dienos ritme dabar, atnaujindama dienos įpročius ir sklandžiai realizuodama.

Šiuo metu dalyvauju mokymuose, kuriuose aptarėme metodikas stresui valdyti. Svarbi vizualinio pratimo dalis darbui su suvokimu– garvežys su vagonais. Kur mes akcentuojame svarbumo sritis, kokius vagonus renkamės, ar suteikiame sau leidimą atkabinti jau atitarnavusius vagonus, ar išdrįstame prisikabinti naujus,ar drąsiai įvedame pokyčius... Ypač svarbus klausimas,

kaip vaizduotėje vairuoji. Ar stoji stotelėse ir atsikvepi? O galbūt tiesiog varai iki tikslo be atokvėpio? Ar

planuoji maršrutą, ar veiki instinktyviai? Ar žinai savo tikslo aiškumą? Šis pratimas su piešimu ir analize duoda daug gilių įžvalgų.

Labai svarbu suvokti, kad atsakomybę gyvenime prisiimame mes patys, esame savo

gyvenimo krypties kūrėjai ir vairuotojai. Todėl būtent psichologinių analizių su piešimu didžiausia vertybė – įsiklausymas į save per simbolius. Didžiuojuosi, kad pavyko išmokti Naratyvinę terapiją ir įgauti didžiulę galią per simboliką.


Mums, moterims, labai svarbus kokybiškas dienos ritmas, pusiausvyra ir tinkami įpročiai, nes vakare norisi turėti jėgų šeimai ir laisvalaikiui.

Peržiūrų: 3Komentarų: 0